Můžeme vám poradit?
Volejte +420 608 400 172

Luxusní masivní knihovna z ořechového dřeva s vyřezávanými detaily, styl Baroko

Kód položky: gm1

58 500 Kč 54 860 Kč

Tato impozantní masivní dřevěná knihovna  ve stylu baroka je výjimečným příkladem řemeslné zručnosti a umělecké krásy.

Vitrína je bohatě zdobená figurální řezbou. Střední část je zdobena velkým oválným reliéfem, který přidává na její majestátnosti. Po stranách jsou prosklené skříňky.

Dovoz Maďarsko, cca r. 1890Knihovna s vitrínou, Neobarokní styl

Kód položky: gm25

37 750 Kč 32 750 Kč

Tato nádherná knihovna s vitrínou  je vyrobena z vysoce kvalitního tmavého dřeva. Horní část knihovny má prosklené dveře s elegantními řezbami, které umožňují vystavení knih nebo dekorativních předmětů. Spodní část nabízí několik prostorných skříněk a zásuvek, zdobených bohatými vyřezávanými ornamenty a intarziemi, které zvyšují její estetickou hodnotu. Celý kus je zdoben jemnými detaily a zakřivenými liniemi, Nádherná pracovna, vyrobená z ořechového dřeva v Maďarsku r.1920

Kód položky: dd108

158 000 Kč

Tento výjimečný kancelářský nábytek ve stylu baroka zahrnuje masivní stůl  a velkou knihovnu s vyřezávanými detaily. Stůl je zdoben bohatými ornamentálními prvky a jeho robustní konstrukce je zvýrazněna složitými řezbami, které podtrhují jeho historický charakter. Knihovna má prosklené dveře, které umožňují vystavení knih a cenných předmětů, a je zdobena složitými reliéfy a ornamenty, včetně postavy ženy vyřezané do střední části. 

Nábytek je  praktickým kusem pro vaši kancelář nebo pracovnu.

Luxusní vitrína (knihovna), Neogotický styl

Kód položky:

Vitrína (knihovna, ...) je vyrobena z masivního dřeva,  má vyřezávané detaily a ornamenty. Centrální část má prosklená dvířka s vitrážovými prvky, za nimiž jsou police. Boční části jsou otevřené a poskytují další prostor pro vystavení. Spodní část  nabízí zásuvky a plná dvířka pro dodatečný úložný prostor.

Dubová knihovna se skleněnými dveřmi, styl 40. až 50. let 20. st.

Kód položky: bb86

10 890 Kč 9 890 Kč

Je vyrobena z kvalitního dřeva a zdobena jemnými vyřezávanými detaily. Knihovna  má tři prosklené dveře, které umožňují vystavení knih.  Střední část je zvýrazněna dekorativními panely a jemným reliéfem. Knihovna stojí na robustních nohách a horní část je zakončena elegantními křivkami.

Světlá dřevěná knihovna se zeleným interiérem, styl 40.–50. léta 20. století

Kód položky: h18

13 850 Kč 10 850 Kč

Knihovna  má tři prosklené dveře, které jsou opatřeny dekorativními kovovými úchyty a panty. Horní část  je zakončena jednoduchými  liniemi.

Dřevěná knihovna s proskleným středem a zeleným interiérem, styl 40.–50. léta 20. století

Kód položky: j20

6 450 Kč 5 980 Kč

Knihovna  má tři horní dveře, přičemž střední část je prosklená a zdobená jemnými mřížkovými vzory. Spodní část má  další úložný prostor se třemi dveřmi.

Jemné řezby na dveřích a dekorativní kovové úchyty. 

Elegantní dřevěná knihovna (vitrína) s prosklenými dveřmi, styl Baroko

Kód položky: d04

15 850 Kč

Elegantní knihovna z ořechového dřeva má prosklené dveře s mřížkovým vzorem. Horní část  je zdobena jemně zakřiveným lemováním. Spodní část dveří je vyplněna dřevěnými panely s krásnou kořenicí. Cca 1920.
Knihovna z tmavého dřeva, styl Empír

Kód položky: e070

8 450 Kč

Knihovna s výraznou římsou a otevřenými policemi. Spodní část knihovny obsahuje dvoukřídlá dvířka s jemnými řezbami.

Starožitná rustikální sekretář s ozdobnými dvířky, styl Baroko

Kód položky: e0120

0 Kč

Masivní sekretář z tmavého dřeva, zdobený jemnými řezbami a ozdobnými dvířky. Horní část má dvojitá dvířka s výrazným obloukovým vrcholem a dolní část obsahuje sklápěcí psací plochu, dvě menší zásuvky a dvojitá spodní dvířka. Celý sekretář stojí na kulatých nožkách,