Můžeme vám poradit?
Volejte +420 608 400 172

Olejomalba zátiší s ovocem a džbánem, styl Romantismus

Kód položky: v53

5 840 Kč

Zobrazuje zátiší s bohatou kompozicí ovoce a měděného džbánu. Na obraze jsou realisticky vykreslené hrozny, broskve, švestky a klasy kukuřice, které vytvářejí harmonický a živý obraz. Malba je zasazena do zdobeného dřevěného rámu. Autor neznámý. 

Olejomalba mateřské péče s dětmi v dřevěném rámu, styl Secese

Kód položky: aj177

970 Kč

Nádherná olejomalba z období secese zobrazuje jemnou scénu mateřské péče, kde matka pečuje o své dvě děti. Obraz je malován s důrazem na detail a jemnost.

Malba je zasazena do zdobeného dřevěného rámu. Autor neznámý.

Olejomalba krajiny s mostem a domy v zlatém rámu, styl Romantismus

Kód položky: an144

2 780 Kč

Tato nádherná olejomalba z období romantismu zobrazuje idylickou krajinu s kamenným mostem a řadou domů podél klidné řeky. Obraz je bohatě detailní, s jemnými tahy štětce, které dodávají scéně hloubku a atmosféru. V pozadí je vidět věž kostela. Malba je zasazena do zdobeného zlatého rámu. Autor neznámý.

Olejomalba zimní krajiny s chalupou v ozdobném rámu, styl Romantismus

Kód položky: a131

1 680 Kč

Tato působivá olejomalba od M. Skydána z období romantismu zobrazuje zimní krajinu s osamocenou chalupou uprostřed zasněžené plochy. Obraz je bohatě detailní, s jemnými tahy štětce, které zachycují atmosféru tiché zimní scény. Stromy bez listí a zapadaná cesta vedoucí k chalupě.  Malba je zasazena do ozdobného rámu s bohatým zlatým a černým ornamentem. 

Olejomalba vesnické krajiny s chalupami v ozdobném rámu, styl Romantismus

Kód položky: a132

1 680 Kč

Obrázek zobrazuje klidnou vesnickou krajinu s dvěma chalupami. Obraz je detailně propracovaný, s jemnými tahy štětce, které zachycují atmosféru poklidného venkovského života. Cesta vedoucí mezi chalupami a stromy v pozadí dodávají obrazu hloubku a autenticitu.

Autor: B. Podlyatyn

Olejomalba vesnické krajiny s cestou a domy v ozdobném rámu, styl Romantismus

Kód položky: a133

1 680 Kč

Tato nádherná olejomalba od M. Skydána z období romantismu zobrazuje klidnou vesnickou krajinu s cestou vedoucí mezi domy a stromy. Obraz je detailně propracovaný, s jemnými tahy štětce, které zachycují atmosféru poklidného venkovského života. 

Olejomalba zátiší s ovocem a květinami, styl Romantismus

Kód položky: e0130

3 280 Kč

Olejomalba od H. Smaldena zobrazuje zátiší s miskou plnou hroznů, jablky a vázičkou květin. Realistické ztvárnění ovoce a květin vyniká jemnými detaily a bohatými barvami. V popředí je talíř s modrým vzorem, který dodává kompozici rovnováhu a eleganci. Malba je zasazena v tmavém dřevěném rámu s jemnými zlatými akcenty.

Olejomalba květinového zátiší v dřevěném rámu, styl Romantismus

Kód položky: e0132

3 480 Kč

Tato nádherná olejomalba od autora Gudevans z období romantismu zobrazuje bujnou kytici pestrobarevných květů v keramické váze. Malba je detailně propracovaná, květy jsou realisticky vykreslené a tvoří harmonickou, živou kompozici. Obraz je zasazen v elegantním dřevěném rámu s tmavým povrchem a jemnými zlatými akcenty.

Barokní obraz ve zdobeném oválném rámu zobrazující hostinu

Kód položky: e0243

2 880 Kč

Tisk, plastový je bohatě dekorovaný ornamenty. Scéna vystihuje vznešenost a bohatství tehdejší společnosti.