Můžeme vám poradit?
Volejte +420 608 400 172

Vitrína s bohatým řezbováním a prosklenými dvířky, styl Renesance

Kód položky: kk5

7 890 Kč

Vitrína se skládá z prosklené horní části a spodní části s masivními řezbovanými dvířky. Bohaté řezby zobrazují rostlinné motivy.

Luxusní vitrína, Barokní styl

Kód položky: gm7

21 850 Kč 19 750 Kč

Vitrína je skvostným příkladem detailní řemeslné práce. Je vyrobena z masivního dřeva, bohatě zdobená zlatými ornamenty a  detaily. Skleněná dvířka, orámovaná elegantními zlatými prvky, odhalují vnitřní police. Na přední straně je nádherně vyřezávaný motiv květin, který přidává na celkové vznešenosti a půvabu. Vitrína stojí na čtyřech elegantně zakřivených nohách, 

Každé sklo je mistrovsky zdobeno leptanými a broušenými ornamenty.

Elegantní vitrína s oblými boky, Secesní styl

Kód položky: gm12

13 950 Kč

Vitrína je vyrobena z kvalitního dřeva s jemným lakovaným povrchem. Design vitríny má  oblé boky. Přední skleněná dvířka a boční skleněné panely umožňují  pohled na vnitřní prostor, který je vybaven skleněnými policemi. Spodní část vitríny má úložný prostor.Úzká vitrína, Moderní styl

Kód položky: gm17

5 450 Kč

Tato úzká moderní vitrína je ideálním řešením pro malé prostory, kde je potřeba vystavit cenné předměty nebo dekorace. Vyrobena z tmavého dřeva s čistými liniemi. Skleněné dvířka a boční panely umožňují  pohled na vystavené předměty, které jsou uspořádány na třech skleněných policích. Horní a spodní část vitríny jsou zdobené jemným zlatým lemováním,

Luxusní vitrína, Neorenesanční styl

Kód položky: v13

32 400 Kč 29 850 Kč

 Vitrína je vyrobena z kvalitního dřeva a je charakterizována jemnými vyřezávanými detaily a ornamenty. Zakřivené skleněné panely po stranách poskytují  pohled na vystavené předměty, centrální skleněná dvířka zajišťují snadný přístup do vnitřního prostoru. Uvnitř jsou dřevěné police. Spodní část vitríny má dvě zásuvky s ozdobnými kovovými úchyty, které poskytují dodatečný úložný prostor. 

Luxusní vyřezávaná vitrína, Rokokový styl

Kód položky: v19

32 850 Kč 29 870 Kč

Italská vitrína (příborník, knihovna ...)  je vyrobena z masivního dřeva a zdobena jemnými vyřezávanými detaily a ornamenty, které jí dodávají jedinečný vzhled. Horní část má tři skleněná dvířka s krásně tvarovanými rámy, za nimiž jsou dřevěné police. Spodní část  má plná dvířka s vykládanými motivy květin a dalšími ozdobami, které poskytují dostatek úložného prostoru. Vrchol má bohatě zdobený motiv,

Vyrobeno cca 1950.


Vitrína s vykládanými detaily, Barokní styl

Kód položky: v22

29 850 Kč 29 760 Kč

Vitrína je vyrobena z masivního dřeva a zdobena vyřezávanými detaily a bohatými ornamenty. Zakřivené skleněné panely na horní části vitríny umožňují  pohled na vystavené předměty, skleněná dvířka s krásně tvarovanými rámy zajišťují snadný přístup do vnitřního prostoru. Vnitřní strana je pokryta dekorativními tapetami s květinovými motivy. Spodní část má plná dvířka a zásuvky s vykládanými motivy,

Luxusní vitrína, Barokní styl

Kód položky: v30

28 700 Kč

 Vyrobena z masivního dřeva, zdobena  vyřezávanými ornamenty, které zdůrazňují její elegantní a vznešený vzhled. Zakřivené skleněné panely na stranách a skleněná dvířka poskytují  pohled na vystavené předměty uvnitř. Vnitřní prostor je rozdělen několika dřevěnými policemi Spodní část vitríny je zdobena dalším vyřezávaným motivem.

Elegantní vitrína ve stylu rokoko

Kód položky: y1

18 950 Kč

 Vitrína je vyrobena z kvalitního dřeva s jemnými řezbami, které zdobí její horní část a nohy. Má skleněné dveře a boční panely,  tři skleněné police .


Masivní luxusní vitrína, Neobarokní styl

Kód položky: y16

41 450 Kč 37 890 Kč

Vitrína (knihovna, ...) je vyrobena z masivního dřeva a je zdobena  vyřezávanými ornamenty, které zdůrazňují její elegantní a vznešený styl. Horní část obsahuje prosklená dvířka s krásně tvarovanými rámy, za nimiž se nacházejí skleněné police ideální pro vystavení knih nebo dekorativních předmětů. Spodní část má několik zásuvek a plných dvířek s vykládanými motivy, které poskytují dostatek úložného prostoru. 

Vitrína s jemnými ornamenty

Kód položky: x35

6 450 Kč 5 890 Kč

Vitrína je vyrobena z kvalitního dřeva , má dvojité skleněné dveře se dvěma vnitřními policemi.. Na přední straně jsou vyřezávané květinové motivy. Horní část je zdobena dekorativním prvkem.

Žlutá vitrína s jemnými detaily, styl Rokoko

Kód položky: tt3

12 850 Kč

Elegantní vitrína ve stylu  je zhotovena z jemně opracovaného dřeva a je natřena výraznou žlutou barvou. Horní část je zdobena  řezbami. Má skleněné dveře a boční panely, tři skleněné police Spodní zásuvka s kovovými úchyty.

Dřevěný vitrínový sekretář s bohatým zdobením, styl Rokoko

Kód položky: dd20

10 980 Kč

Sekretář je vyroben z tmavého dřeva a zdoben bohatými vyřezávanými ornamenty. Horní část nabízí prosklené dvířka s mřížkovaným designem,  spodní část má vyklápěcí psací desku a několik zásuvek s detailními řezbami.

Elegantní vitrína s ozdobnými prvky, styl Baroko

Kód položky: dd25

8 750 Kč

Vitrína je vyrobena z kvalitního dřeva s  řezbami, které zdobí její horní část a nohy.  Spodní část vitríny se zásuvkou pro další úložný prostor, doplněnou kovovými úchyty. Záda vitríny jsou pokryta elegantní látkou se vzorem.

Vitrína z tmavého dřeva. styl Gotika

Kód položky: dd64

6 890 Kč

Robustní vitrína  je vyrobena z tmavého dřeva a zdobena detailními řezbami. Přední skleněné dveře. řezbářské detaily na bocích a spodní části vitríny 

Luxusní vitrína (knihovna), Neogotický styl

Kód položky:

Vitrína (knihovna, ...) je vyrobena z masivního dřeva,  má vyřezávané detaily a ornamenty. Centrální část má prosklená dvířka s vitrážovými prvky, za nimiž jsou police. Boční části jsou otevřené a poskytují další prostor pro vystavení. Spodní část  nabízí zásuvky a plná dvířka pro dodatečný úložný prostor.

Masivní vitrína ve stylu Biedermeier

Kód položky: bb207

13 850 Kč

Vitrína je vyrobena z kvalitního dřeva a zdobena jemnými řezbami. Horní část vitríny má dvojité skleněné dveře s policemi.  Spodní část má  dřevěné dveře s vyřezávanými panely.

Skříňová vitrína ve stylu Renesance

Kód položky: h12

12 850 Kč

 Vitrína je vyrobena z masivního dřeva a zdobena precizními řezbami. Horní část vitríny má dvojité skleněné dveře, za kterými se nachází police . Spodní část s dřevěnými dveřmi  poskytuje další úložný prostor. 

Vitrína ve stylu Romantismu

Kód položky: e5

8 670 Kč 7 670 Kč

Vitrína je vyrobena z kvalitního dřeva a zdobena jemnými  prvky. Horní část vitríny s dvojitými skleněnými dveřmi s ozdobnými mřížkami, za za nimi  několik polic Spodní část má dvě dřevěné skříňky.

Rustikální dřevěný příborník s vitrážovými dvířky, 60.–70. let 20. st.

Kód položky: e13

7 850 Kč

Příborník s  prostorným úložným prostorem, jednoduchý design, robustní konstrukce.


Elegantní vitrína s prosklenými dveřmi, styl Rokoko

Kód položky: e16

12 850 Kč

Vitrína a jemnými vyřezávanými detaily. Je zdobena zakřivenými liniemi a její vnitřek je podtržen dekorační tapetou.

Vitrína ve stylu Empír

Kód položky: b95

18 450 Kč 16 450 Kč

 Horní část vitríny je zdobena  dekorativním motivem. Skleněné dveře s vnitřními policemi. Spodní část s úložným prostorem.

Kamenná vitrína s pyramidovým vrcholem a skleněnými policemi, styl Klasicismus

Kód položky: j90

10 870 Kč

Unikátní kamenná vitrína s pyramidovým vrcholem a dvěma sloupy, které podpírají skleněné police. Vitrína je zdobena jemnými rytinami, což jí dodává  historický vzhled. 

Prostorná vitrína s vyřezávanými dvířky a skleněnými vitrážemi

Kód položky: j10

7 450 Kč 6 890 Kč

Velká dřevěná vitrína s vyřezávanými dvířky a skleněnými vitrážemi uprostřed. Spodní část je vybavena zásuvkami pro dodatečné úložiště.

Dřevěná vitrína, styl 40.–50. let 20. st.

Kód položky: u4

7 450 Kč 6 870 Kč

Elegantní dřevěná vitrína s prosklenými dvířky zdobenými vitrážovým vzorem a jemnými řezbami. 

Masivní dřevěná vitrína styl 40.–50. let 20. st.

Kód položky: ap97

7 450 Kč

Vitrína s prosklenými horními dvířky a plnými dolními dvířky. Je zdobena jemnými vyřezávanými detaily a stojí na pevných nožkách. 

Luxusní příborník z masivního dřeva v rustikálním stylu

Kód položky: t10

17 890 Kč 15 980 Kč

Příborník (knihovna, ...)  se dvěma prosklenými dveřmi uprostřed a dvěma otevřenými policemi po stranách. Je zdoben detailními vyřezávanými motivy a reliéfy, které odrážejí styl 40.–50. let 20. století.

Luxusní vitrína z masivního dřeva s prosklenými dvířky ve stylu 19. st.

Kód položky: p26

6 480 Kč 5 960 Kč

Vyřezávané horní části a robustní spodní část s ozdobnými nohami. 

Rustikální dřevěná vitrína v secesním stylu

Kód položky: d31

4 850 Kč 3 970 Kč

Vitrína z masivního dřeva, s prosklenými dvířky, třemi zásuvkami a postranní skříňkou.

Rustikální dřevěná vitrína v secesním stylu

Kód položky: mk125

7 850 Kč 6 950 Kč

 Vitrína prosklenými dvířky, třemi zásuvkami a postranní skříňkou.

Vitrína s vitrážovými dveřmi, styl Gotika

Kód položky: a5

10 850 Kč

Vitrína má centrální vitrážové dveře, vnitřní police. Boční dřevěné panely jsou  zdobeny gotickými motivy.


Vitrína s třemi prosklenými dveřmi, styl Rokoko

Kód položky: a8

17 890 Kč 16 870 Kč

Luxusní vitrína s prosklenými dveřmi a vyřezávanými ornamentem, je doplněna o dekorativní detaily na zásuvkách a nožkách.

Elegantní jednodveřová vitrína s prosklením, styl Rokoko

Kód položky: a25

19 850 Kč

Úzká jednodveřová vitrína s prosklenou horní částí a bohatě vyřezávanými dekoracemi na dvířkách a vrchní části. Vitrína je opatřena skleněnými policemi.

Masivní dřevěná vitrína, styl Renesance

Kód položky: a33

8 450 Kč

Vitrína z dubového dřeva s prosklenými dveřmi zdobenými geometrickými vyřezávanými vzory. Horní část vitríny je opatřena detailními řezbami. Skříň stojí na masivních nohách a je vhodná pro uložení a vystavení knih nebo dekorativních předmětů. 20. st.


Dvoukřídlá vitrína s prosklenými horními dvířky, styl Klasicismus

Kód položky: a35

8 750 Kč

Klasická  vitrína s prosklenými horními dvířky a dřevěnými spodními dvířky, zdobená jemnými dekorativními lištami. Vitrína je vyrobena z tmavého dřeva.

Sklo je s fazetou.

Dřevěná vitrína-komoda, s vyřezávanými motivy, styl Rokoko

Kód položky: a36

13 850 Kč

Komoda s několika dveřmi a zásuvkami, zdobená bohatými vyřezávanými ornamenty a detaily.   Vyznačuje se jemnou řemeslnou prací a dekoracemi. 

Vitrína s květinovými ornamenty, styl Baroko

Kód položky: a41

7 850 Kč

Vitrína  je vyrobena z tmavého dřeva. Dvojité skleněné dveře, zdobené výraznými květinovými motivy,  vnitřní police. Spodní část vitríny má dvě zásuvky s dekorativními úchyty, úložný prostor. Robustní nohy přidávají na stabilitě.

Luxusní příborník s vyřezávanými květinovými motivy a prosklenými dveřmi, styl Rokoko

Kód položky: a46

29 890 Kč

Elegantní italský dřevěný příborník  s bohatými vyřezávanými květinovými motivy na dveřích a detaily ve vrchní části. Bohatě zdobený intarzií. Střední část vitríny je prosklená, 

Sklo je s fazetou. Cca 1950.Elegantní vitrína s prosklenými dveřmi, styl Rokoko

Kód položky: a51

8 450 Kč

Vitrína je zdobena jemnými řezbami a stojí na stylizovaných nožkách. Vnitřek vitríny je podtržen dekorační tapetou. Spodní část obsahuje plné dveře s ornamentálními detaily.

Elegantní vitrína s prosklenými dveřmi, styl Rokoko - a51 Kód zboží: a52

Kód položky: a52

8 450 Kč

Vitrína je zdobena jemnými řezbami a stojí na stylizovaných nožkách. Vnitřek vitríny je podtržen dekorační tapetou. Spodní část obsahuje plné dveře s ornamentálními detaily.

Elegantní vitrína ve stylu Empír

Kód položky: a148

16 450 Kč 15 460 Kč

Vitrína je vyrobena z kvalitního světlého dřeva a zdobena jemnými řezbami. Dvojité skleněné dveře s mřížkovým vzorem.Horní část vitríny je ozdobena dekorativním motivem s listy a stužkou

Elegantní dřevěná knihovna (vitrína) s prosklenými dveřmi, styl Baroko

Kód položky: d04

15 850 Kč

Elegantní knihovna z ořechového dřeva má prosklené dveře s mřížkovým vzorem. Horní část  je zdobena jemně zakřiveným lemováním. Spodní část dveří je vyplněna dřevěnými panely s krásnou kořenicí. Cca 1920.
Kredenc s dekorativními prvky, stxyl Baroko

Kód položky: d015

9 450 Kč

Kredenc je vyroben z dubového  dřeva a zdoben  řezbami. Horní část má dvojité skleněné dveře s dekorativními mřížkami, za kterými jsou  police. Spodní část je kombinací zásuvek a dřevěných dveří, Dřevěná vitrína s jednoduchými liniemi, styl 40.–50. let 20. století

Kód položky: d024

8 970 Kč

Vitrína s  jednoduchými liniemi, prosklenými horními dveřmi a plnými dolními dvířky. Vnitřek je vybaven skleněnými policemi.

Luxusní italská skříňová vitrína ve stylu Baroka

Kód položky: d027

23 450 Kč

 Skříňová vitrína je vyrobena z kvalitního světlého dřeva a zdobena  řezbami s květinovými motivy. Horní část má dvojité skleněné dveře s policemi.  Spodní část vitríny má několik zásuvek a dřevěné dveře s detailními řezbami, které poskytují dostatek úložného prostoru. Ornamentální vrchol dodává tomuto kusu nábytku majestátní vzhled. 

Z ořechového dřeva, vyrobena v Itálii. Cca 1950.


Úzká elegantní vitrína ve stylu Secese

Kód položky: b097

9 450 Kč 8 350 Kč

 Vitrína je vyrobena z tmavého dřeva. Skleněné dveře poskytují výhled na několik vnitřních polic. Detailní řezby na horní a spodní části vitríny.