Můžeme vám poradit?
Volejte +420 608 400 172

Stolní hodiny se soškou bohyně, období Art Deco

Kód položky: e01

3 490 Kč

Elegantní stolní hodiny nesené bronzovou soškou bohyně v elegantním pohybu. Hodiny jsou umístěny nad hlavou bohyně, která má vztyčenou ruku, a jsou zdobeny jemnými detaily. Kulatá základna poskytuje stabilitu.
Novinka

Dekorativní přesýpací hodiny se zeleným pískem, období Art Deco

Kód položky: e02

1 100 Kč

Elegantní přesýpací hodiny, umístěné v kovovém rámu s jemnými ozdobnými detaily. Hodiny mají skleněné baňky spojené tenkým hrdlem, který umožňuje pomalé přesýpání písku. Kovový rám je ozdoben jemným rytím a zakončen kuličkovými detaily na horní i spodní straně.
Novinka

Dekorativní mosazný dalekohled na dřevěném stativu

Kód položky: e03

2 390 Kč

Dalekohled vyrobený z mosazi, pochází ze stylu empír, který se vyznačuje svým důrazem na symetrii .Černě lakované tělo s mosaznými detaily a jemným řetízkem, který slouží jako ochrana proti ztrátě krytky. Dřevěný stativ je pevný a stabilní, doplněný mosaznými prvky, které dodávají celému kusu historický vzhled.
Novinka
Zamluveno

Stolní lupa s mosazným ramenem a dřevěným podstavcem

Kód položky: e04

1 750 Kč

Nese prvky stylu art deco, který je charakteristický svými geometrickými tvary a luxusními materiály. Lupa má velké, kvalitní optické sklo, které je upevněno na nastavitelném mosazném rameni, umožňujícím snadné polohování. Dřevěný podstavec zajišťuje stabilitu a zároveň dodává lupě klasický vzhled. Ideální pro detailní práci nebo jako dekorativní prvek na pracovním stole.
Novinka

Kapesní kompas s mosaznými detaily

Kód položky: e05

1 100 Kč

Kompas se skleněným krytem, inspirován stylem empír. má klasický kulatý tvar, černý ciferník s jasně čitelnými značkami a mosaznou rukojetí pro snadné přenášení. Ideální pro sběratele nebo jako funkční a estetický doplněk na cesty.
Novinka
Zamluveno

Ručně malovaná keramická souprava na koření

Kód položky: e06

750 Kč

Souprava obsahuje dvě lahvičky s korkovými zátkami a stojánek, všechny zdobené detailními malbami květin a geometrických vzorů.
Novinka

Mosazné hodiny s ozdobným stojánkem

Kód položky: e07

3 490 Kč

Elegantní kousek pochází z období secese, které je charakteristické svými plynulými liniemi a přírodními motivy. Hodiny mají kulatý ciferník s klasickými arabskými číslicemi a jsou upevněny na zdobeném stojanu s ornamenty květin a listů. Stojánek navíc obsahuje malou misku s reliéfem, která může sloužit jako odkládací prostor pro drobné předměty.
Novinka

Lampa s bronzovými soškami a květinovými stínidly

Kód položky: e08

3 680 Kč

Období secese.Lampa má základnu s bronzovými soškami dvou dětí, které drží stočené větve s listy a květy. Stínidla jsou ve tvaru květů, vyrobená z matného skla,
Novinka

Mosazný teleskop s krytkou a řetízkem

Kód položky: e09

1 980 Kč

Pochází ze stylu empír, má robustní mosazné tělo, které je odolné a zároveň esteticky přitažlivé. Krytka objektivu nese nápis "London - 1920" a je připevněna k teleskopu jemným řetízkem, aby se zabránilo její ztrátě.
Novinka

Starožitná luxusní vitrína s vyřezávanými detaily

Kód položky: e010

16 450 Kč

Pochází z období baroka, Vitrína má horní část s prosklenými dveřmi, které jsou zdobeny jemnými křivkami a vyřezávanými detaily. Spodní část obsahuje několik zásuvek s dekorativními kovovými úchyty.
Novinka

Starožitný toaletní stolek s vyřezávanými nohami a zrcadlem, r.1860

Kód položky: e011

11 890 Kč

Období biedermeier, stolek máá úložný prostor se zrcadlem a několika přihrádkami pro šperky a jiné drobnosti. Nohy stolku jsou bohatě zdobené řezbami
Novinka

Starožitná vyřezávaná komoda s kovovými úchytkami

Kód položky: e012

6 450 Kč

Období renesance. Komoda má dvě hlavní dvířka, která jsou zdobena složitými vyřezávanými vzory a dekorativními prvky. Po stranách jsou připevněny masivní kovové kruhové úchytky, které dodávají komodě autentický vzhled.
Novinka
Zamluveno

Starožitný příborník s vyřezávaným nástavcem a intarzií, r.1920

Kód položky: e013

9 890 Kč

Ořechové dřevo, období neorenesance. Horní nástavec je bohatě zdobený vyřezávanými ornamenty, které představují květinové a listové motivy. Spodní část příborníku poskytuje otevřený úložný prostor.
Novinka

Starožitná luxusní vitrína s vyřezáváním a prosklenými dvířky, r. 1920

Kód položky: e014

15 800 Kč

Období baroka. Robustní konstrukce a dekorativní detaily, včetně vyřezávaných nožek, dodávají vitríně majestátní vzhled. Prosklená horní část, spodní část nabízí tři prostorné zásuvky s elegantními kovovými úchytkami.
Novinka

Starožitný vyřezávaný renesanční věšák s kovovými háčky

Kód položky: e015

15 900 Kč

Věšák má robustní dřevěnou konstrukci zdobenou složitými řezbami a ornamenty, včetně květinových a geometrických motivů. Spodní část věšáku obsahuje prostor pro boty či jiné předměty.
Novinka

Elegantní secesní komoda s dekorativními zásuvkami, r. 1960

Kód položky: e016

7 450 Kč

Komoda má čtyři prostorné zásuvky, každá je zdobena jemnými řezbami a elegantními kovovými úchytkami. Horní dvě zásuvky mají detailně vyřezávané čelní panely
Novinka

Starožitná ručně vyřezávaná renesanční lavice s ozdobným opěradlem

Kód položky: e017

7 480 Kč

Lavice je vyrobena z masivního dřeva. Robustní konstrukce a silné nohy zajišťují stabilitu a odolnost.
Novinka

Starožitná vyřezávaná gotická dubová lavice s úložným prostorem, 19. st.

Kód položky: e018

10 870 Kč

Lavice má vysoké opěradlo a loketní opěrky, zdobené propracovanými řezbami s geometrickými a květinovými motivy. Sedák lze odklopit, je zde praktický úložný prostor.
Novinka
Zálohováno

Starožitná gotická vyřezávaná skříňka, 1950

Kód položky: e019

5 850 Kč

Skříňka, vyobená z masivního dřeva, má jedny dvířka, zdobená klenutými řezbami a květinovými detaily, boční panely jsou také vyřezávané. Pevná podstava a zdobené nohy dodávají nábytku stabilitu.
Novinka

Antický sekretář s vyklápěcí deskou a zásuvkami

Kód položky: e020

3 850 Kč

Období empíru. Sekretář má horní výklopnou desku, s úložným prostorem pro psací potřeby a dokumenty. Zásuvky jsou zdobeny jemnými řezbami a vybaveny kovovými úchytkami ve tvaru kruhů.
Novinka

Elegantní čalouněné křeslo

Kód položky: e021

4 890 Kč

Křeslo s dřevěnými nohami a opěrkami. Tento pohodlný kus nábytku pochází z období 60.–70. let 20. století, Křeslo má měkké, polstrované sedadlo a opěradlo čalouněné látkou s geometrickým vzorem v odstínech žluté a červené.
Novinka

Starožitný vyřezávaný secesní příborník

Kód položky: e022

8 499 Kč

Příborník má vyřezávaný nástavec se zrcadly a poličkami, pro vystavení dekorativních předmětů. Spodní část má dvě dvířka s jemnými vyřezávanými detaily a jednu zásuvku s úložným prostorem.
Novinka

Starožitné čalouněné křesílko s vyřezávanými dřevěnými detaily

Kód položky: e023

4 949 Kč

Období rokoko. Křeslo má měkké čalounění v růžovém odstínu. Dřevěný rám je zdoben řezbami. Zakřivené nohy a opěrky.
Novinka

Luxusní barokní taburet s vyřezávanými zlatými detaily

Kód položky: e024

2 999 Kč

Taburet má měkké čalounění v tmavě červené látce. Rám je bohatě zdobený zlatými řezbami, včetně květinových a listových motivů. Je ideální jako stylový doplněk do interiéru.
Novinka

Starožitný antický sekretář se sklopnou deskou a zásuvkami

Kód položky: e026

3 879 Kč

Sekretář má horní sklopnou desku, s úložným prostorem pro psací potřeby a dokumenty. Pod ní jsou čtyři prostorné zásuvky, každá vybavená kulatými kovovými úchytkami. Období klasicismu.
Novinka

Starožitný rustikální příborník s vyřezávanými detaily a otevřenými policemi

Kód položky: e027

5 899 Kč

Příborník má dvě zásuvky v horní části, zdobené řezbami v podobě lvích hlav a kulatými kovovými úchytkami. Pod zásuvkami jsou dvě otevřené police, které poskytují dostatek úložného prostoru. Vhodné i jako stolek pod televizi. Období renesance.
Novinka

Starožitný antický příborník s vyřezávanými detaily a mramorovou deskou, r. 1920

Kód položky: e028

8 699 Kč

Tento nádherný kus nábytku pochází z období neorenesance. Příborník má horní část s poličkami, střední část je opatřena mramorovou deskou, spodní část má dvě zásuvky a dvojitá dvířka, zdobená řezbami a kovovými úchytkami.
Novinka
Zamluveno

Starožitná barokní vitrína s vyřezávanými detaily, r. 1900

Kód položky: e029

12 980 Kč

Mahagonová vitrína má horní část s prosklenými dvířky a je zdobena vyřezávanými motivy včetně květin a listů. Spodní část obsahuje dvojitá dvířka s podobně zdobenými panely,s dostatkem úložného prostoru.
Novinka

Rustikální barokní skříň

Kód položky: e030

11 999 Kč

Skříň má horní část s prosklenými dvířky pro vystavení různých předmětů nebo knih. Spodní část má dvojitá dřevěná dvířka s úložným prostorem.. Celá skříň je zdobena jemnými vyřezávanými detaily a ornamenty.
Novinka

Starožitná renesanční komoda s vyřezávanými ornamenty

Kód položky: e031

7 857 Kč

Komoda má dvě hlavní dvířka zdobená řezbami. Spodní část je otevřená, ideální pro ukládání větších předmětů nebo dekorací. Robustní nohy a výrazná horní římsa dodávají nábytku stabilitu.
Novinka

Starožitná velkolepá barokní skříň s bohatými řezbami

Kód položky: e032

18 970 Kč

Skříň je zdobena motivy včetně postav, květin a listových vzorů. Skříň má centrální dveře s menšími dveřmi a zásuvkami, které poskytují dostatek úložného prostoru. Horní část skříně je zdobena klenutým římsovým zakončením s reliéfy. Robustní nohy ve tvaru lvích tlap dodávají skříni stabilitu.
Novinka

Starožitný renesanční stůl s řezbami, 18. st.

Kód položky: e033

19 860 Kč

Stůl má masivní dřevěnou desku, kterou podpírají robustní točené nohy zdobené řezbami. Okraj stolu je zdoben květinovými a zvířecími motivy. Točené nohy jsou zakončené vyřezávanými prvky, které zajišťují stabilitu.
Novinka
Zálohováno

Židle, k prodeji 6ks, cena za ks , (20.st.)

Kód položky: e034

1 350 Kč

 Šest židlí má vysoká opěradla s dekorativními vyřezávanými prvky a polstrovanými sedadly v červené látce, které poskytují pohodlí při sezení.
Novinka

Starožitný antický kabinet s mytologickými řezbami a květinovým panelem

Kód položky: e035

21 800 Kč

Kabinet s řezbami, představujícími mytologické postavy a ornamentální motivy. Hlavní část obsahuje panel s květinovým vzorem, který dodává jemný kontrast k tmavému dřevu. Robustní nohy a rám jsou zdobeny stylizovanými reliéfy a dekorativními prvky, které zajišťují stabilitu.Období renesance.
Novinka

Vitrína v bruselském stylu s prosklenými dveřmi

Kód položky: e036

13 000 Kč

Vitrína pochází z bruselského období, které se vyznačuje jemnými a harmonickými liniemi. Prosklená horní dvířka k vystavení předmětů. Spodní část vitríny s úložným prostorem je zdobena ornamenty.
Novinka

Starožitný řezbovaný gotický kabinet s dekorativním zábradlím

Kód položky: e037

9 980 Kč

Kabinet má robustní konstrukci, povrch s figurálními motivy. Horní část kabinetu je zdobena dekorativním zábradlím a kulovými ornamenty
Novinka

Starožitná pohovka s jemným čalouněním v pastelových barvách, r. 1920

Kód položky: e039

8 000 Kč

Pohovka má tvarované dřevěné opěradlo a bočnice. Čalounění je ve světle krémovém tónu. Zdobné detaily na nohou.
Novinka

Starožitná rustikální vitrína s ozdobnými detaily

Kód položky: e040

13 880 Kč

Vitrína má prosklená dvířka. Horní část je zdobena jemnými křivkami a dekorativními prvky. Spodní část má uzavřený úložný prostor. Teplý odstín dřeva.
Novinka

Starožitná gotická truhla s geometrickými řezbami, 1800

Kód položky: e041

8 450 Kč

Masivní dřevěná truhla je zdobena geometrickými řezbami, robusní konstrukce, úložný prostor.
Novinka

Starožitná barokní skříň s intarziemi

Kód položky: e042

17 500 Kč

Dřevěná skříň s ornamenty. Dvoje dveře jsou zdobeny jemnými květinovými vzory a spirálovitými motivy, Dostatek úložného prostoru.
Novinka

Barokní komoda s vyřezávanými detaily a lvími nožičkami

Kód položky: e043

3 590 Kč

Komoda má tři prostorné zásuvky s kovovými úchyty, které jsou zdobeny ornamenty . Elegantně tvarované boky a lví nožičky.
Novinka

Sada tří stohovatelných stolů v klasicistním stylu

Kód položky: e044

2 500 Kč

Stolky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva s hladkým povrchem a jemným leštěním. Horní desky stolů jsou zdobeny jednoduchým rámečkem.
Novinka

Starožitná skříňka s mramorovou deskou v klasicistním stylu

Kód položky: e045

1 980 Kč

Skříňka je vyrobena z tmavého dřeva a obsahuje jednu zásuvku a jednu spodní skříňku s dvířky. Zásuvka i dvířka jsou zdobeny jemným řezbářským dekorem.
Novinka

Starožitný dřevěný věšák s lavicí a zrcadlem v klasicistním stylu

Kód položky: e046

3 480 Kč

Věšák obsahuje několik háčků pro zavěšení oděvů a lavice poskytuje pohodlné místo k sezení, zároveň skrývá úložný prostor pod sedadlem.
Novinka

Starožitná masivní dřevěná vitrína v barokním stylu

Kód položky: e047

0 Kč

Vitrína má prohnuté linie. Střední část má skleněné dveře s policemi, spodní část má uzavíratelný úložný prostor.
Novinka

Starožitná Ručně vyřezávaná dřevěná truhla s historickými motivy

Kód položky: e048

5 970 Kč

Truhla je ukázkou precizního řemeslného zpracování. Kovové panty a zamykací mechanismus podtrhují vzhled truhly,
Novinka

Starožitná vyřezávaná dřevěná komoda ve stylu gotiky

Kód položky: e049

0 Kč

Komoda je vybavena dvěma zásuvkami a dvojicí skříněk s kovovým zámkem a ozdobnými střapci. Květinové motivy a geometrické vzory na předních panelech a bocích.
Novinka
Zálohováno

Starožitné dekorativní zrcadlo s gotickými prvky

Kód položky: e050

8 500 Kč

Rám zrcadla je zdobený vyřezávanými květinovými motivy a geometrickými vzory. Robustní dřevěná konstrukce.
Novinka
Zálohováno

Starožitná gotická skříň s dekorativními kovovými úchyty

Kód položky: e051

0 Kč

Skříň má dva prostorné oddíly s masivními kovovými úchyty a zámky, Detaily na dveřích a bocích skříně s hezkým designem.
Novinka
Zálohováno

Klasická dvoudveřová skříň z dubu

Kód položky: e052

7 500 Kč

Skříň má prostorné úložiště s vnitřními policemi. Zdobená jemnými vyřezávanými motivy nad dveřmi.
Novinka