Můžeme vám poradit?
Volejte +420 608 400 172

Elegantní dřevěný sekretář s řezbovanými detaily a třemi zásuvkami, styl Rokoko

Kód položky: kk9

6 450 Kč

Sekretář je zdobený jemnými řezbovanými detaily a nabízí tři prostorné zásuvky. Horní deska je ozdobena dekorativním motivem. Sekretář má sklápěcí psací plochu.

Elegantní psací stůl se zdobením a vitrínkou, intarzie, styl Rokoko

Kód položky: x49

18 650 Kč 13 650 Kč

Psací stolek má zdobené nohy a výsuvnou psací desku, doplněnou malou vitrínkou s prosklenými dvířky. 

Elegantní psací stůl s koženou pracovní deskou a zásuvkami, styl období první republiky

Kód položky: x63

9 850 Kč 8 450 Kč

Stůl  je vyroben z kvalitního dřeva, má tři praktické zásuvky.


Nádherná pracovna, vyrobená z ořechového dřeva v Maďarsku r.1920

Kód položky: dd108

158 000 Kč

Tento výjimečný kancelářský nábytek ve stylu baroka zahrnuje masivní stůl  a velkou knihovnu s vyřezávanými detaily. Stůl je zdoben bohatými ornamentálními prvky a jeho robustní konstrukce je zvýrazněna složitými řezbami, které podtrhují jeho historický charakter. Knihovna má prosklené dveře, které umožňují vystavení knih a cenných předmětů, a je zdobena složitými reliéfy a ornamenty, včetně postavy ženy vyřezané do střední části. 

Nábytek je  praktickým kusem pro vaši kancelář nebo pracovnu.

Dřevěný vitrínový sekretář s bohatým zdobením, styl Rokoko

Kód položky: dd20

10 980 Kč

Sekretář je vyroben z tmavého dřeva a zdoben bohatými vyřezávanými ornamenty. Horní část nabízí prosklené dvířka s mřížkovaným designem,  spodní část má vyklápěcí psací desku a několik zásuvek s detailními řezbami.

Psací stolek v barokním stylu - břichatka

Kód položky: dd51

38 680 Kč

Je vyroben z vysoce kvalitního tmavého dřeva a zdoben bohatými řezbami a křivkami, které dodávají  nábytku výrazný a luxusní vzhled. Stolek má zakřivené linie a elegantní nohy. Obsahuje několik zásuvek, které poskytují dostatek úložného prostoru pro psací potřeby

Vyřezávaný psací stůl z dubového dřeva s nástavcem, styl Renesance

Kód položky: a1

19 890 Kč

Psací stůl je zdoben detailními řezbami, které zahrnují ornamentální vzory a figurální motivy. Nástavec s několika zásuvkami poskytuje dodatečný úložný prostor.  Robustní konstrukce stolu s výraznými, zakroucenými nohami.Masivní dřevěný oboustranný psací stůl, styl První republika

Kód položky: a6

16 850 Kč 13 850 Kč

Stůl je zdoben detailními řezbami na přední části a bocích. Robustní konstrukce stolu je podpořena výraznými sloupkovými nohami. Prostorná pracovní plocha a praktické zásuvky.


Zamluveno

Elegantní dřevěná komoda se sklopným psacím pultem, styl 40.–50. let 20. st.

Kód položky: d054

6 890 Kč

Tato nádherná komoda z masivního dřeva je vybavena sklopným psacím pultem a dvěma prostornými zásuvkami.Antický sekretář s vyklápěcí deskou a zásuvkami, styl Empír

Kód položky: e020

3 850 Kč

Sekretář má horní výklopnou desku, s úložným prostorem pro psací potřeby a dokumenty. Zásuvky jsou zdobeny jemnými řezbami a vybaveny kovovými úchytkami ve tvaru kruhů.